Mix FM Cluj
Radio Mix Fm Cluj 92.2 Fm. Radio, pur si simplu
Lista Forumurilor Pe Tematici
Mix FM Cluj | Inregistrare | Login

POZE MIX FM CLUJ

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
simpacurly69 pe Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
35 - 70 ani
Mix FM Cluj / Schimbarea Grilei de Programe / om fi noi ardeleni molcutzi la minte, dar lamuriti-ne si pe noi  
Autor
Mesaj Pagini: 1
stfanfana
Membru nou

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 37
Radio MIX FM Cluj se definesta ca fiind, "un post cu emisie locala 24 de ore din 24, REALIZAT DE CLUJENI(???????) [...]
Radio MIX FM Cluj a inceput sa emita in 31 martie 2003 si se doreste un produs interactiv, dinamic, modern, IMPLICAT IN TOATE CELE CARE SE INTIMPLA IN URBE (au navalit cei de la bbc.ro si din Bucuresti si noi nu am aflat??????),[...]

"Urmareste noutatile pe pagina noastra de web, le afli primul si te pregatesti din timp." MA INDOIESC CA NE TINETI LA CURENT CU TOT CE_I NOU. Era cit pe ce sa-mi inghit periuta de dinti cind am auzit Matinalul de dimineata. Ar trebui sa cer despagubiri morale!

"Radio MIX FM, pe 92.2, la Cluj: muzica, informatii, stiri, concerte in direct, atitudine, implicare, si daca mai doresti ceva scrie-ne. Reactionam rapid."  SA VA VAD: Cred ca-s in asentimentul multor clujeni: VREM UN POST DE RADIO DE CLUJ. Bucurestiul e atit de departe de ce vrem noi. Ca de aceea ne-am hotarit sa locuim in Cluj si nu la Bucuresti!

Sincer, eu declar razboi deschis!!!!!!


pus acum 20 ani
   
ionasrobert
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 7
Scuze pentru site. O sa fie actualizat pana Vineri 10.02.2006. Pentru matinal - asa s-a ordonat de "sus" (unde nu vrei sa locuiesti).

pus acum 20 ani
   
stfanfana
Membru nou

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 37
Nu e vorba doar de Matinal. Cafeaua de la ora 10 a devenit Romania la raport care, de fapt, e un fel de Florin Otrocol la raport ; vorbim si de ""Chiar daca de saptamana viitoare vom avea doar o ora la dispozitie, speram sa putem comprima emisiunea si sa iasa totul ok." citat din alt realizator MixFM redus....la tacere, etc. etc.

Fiind o pensionara de felul meu, nu prea le am cu Facies-urile astea miscatoare. Am accesat totusi biluta rosie si scrie pe ea . Adica, pricep eu la mintea mea ca ar trebui sa-mi fie rusie. OK, de acord, imi e rusine. Da` oare pt. ce anume? Ca nu-mi place Bucurestiul? De parca Dvs. va place Clujul!


pus acum 20 ani
   
Daniel
Vizitator



Draga mea echipa de la MIX, eu va ascult in fiecare zi! Felicitari pentru emisiunile pe care voi, echipa din Cluj, le realizati! Sincer imi place la nebunie emisiunea lui Seby, Mix Nocturn. Sincer, ce NU imi place si ce nu le place si altor ascultatori MIX FM Cluj care isi vor exprima in scurt timp parerea pe acest forum este faptul ca incet (dar sigur...sa speram ca nu ) incepe MIX-ul de la Bucuresti sa va acapareze toata grila de programe. Pai voi nu ar trebui sa fiti un POST LOCAL DE RADIO? Nu vreau sa fiu rautacios la adresa Bucurestiului dar as avea cateva obiectii: 1. matinalul de la Bucuresti este o porcarie (no offense). Domnul Coroian facea un matinal beton care insa...s-a REDUS in lungime. 2. sa ma iertati domnilor, dar muzica pe care o difuzati (de la Bucuresti, evident) dupa MIX Nocturn este de o calitate (scuzati pleonasmul ) mult inferioara celei pe care o difuzati in week-end (de la Cluj, bineinteles). 3. inteleg ca Bucurestiul este cel care a adus brand-ul dar nu ne trebuie un alt Kiss FM sau un alt Star FM ca de porcarii din astea, noi, ardelenii, ne-am cam saturat! 4. imi exprim imensa dorinta ca viitorului post MIX FM Bistrita sa nu ii fie taiata craca de sub picioare in halul in care este taiata aici la Cluj! In other words am vrea mai putin Bucuresti in grila de programe, daca se poate chiar deloc (totusi, nu cred dar incerc sa imi exprim gandurile )
Cu stima, un ascultator fidel.


pus acum 20 ani
   
Roby
Vizitator




Buna. Ma numesc Roby si dupa cum v-ati dat seama, sunt suparat foc. De ce? Simplu.
Toate diminetile imi sunt nashpa de cand intra Bucuresti-ul. Ce are Bucuresti-ul cu noi? Ei au adus brand-ul, si acum il distrug. TREZITI-VA, Mix Fm Cluj e mult mai valoros pe cont propriu.
MIX FM e un post local, nu national!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Clar?
Daca stiti reclamele erdeesh stiti cum ma simt si ce gandesc de fiecare data cand intra Bucurestiul.
De STAR FM, KISS FM, NATIONAL FM, si alte posturi bucurestizate ne-am saturat.
Lasati MIX FM Cluj sa fie independent 24 din 24, ca doar n-o sa moara Bucurestiul. Daca nu au audienta, inseamna ca e bai la ei dar sa nu se bage in audienta locala care este MARE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pe scurt, redati la MIX FM CLUJ independenta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Clar?


pus acum 20 ani
   
gorillaFM
Vizitator



auziti aci la taticu!

pacat de cateva emisiuni locale, cum ar fi cea a lui Stefan Coroian, Pachanga k restu sunt asa de umplatura si copiate d la alte posturi de radio de cacao ( kissmy ass sau Keep It Simple & Stupid , pro(st)FM, EUROPA sau ASIAFM cine stie).


<<<<<<pentru bani putini ce nu face romanu'>>>>>>
isi vinde si identitatea pentru niste maruntis in buzunar.

asa k luati aminte si trezirea k vine comandantul de pluton


pus acum 20 ani
   
stfanfana
Membru nou

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 37
Dl. Robert Ionas,
cum ramine cu...."Scuze pentru site. O sa fie actualizat pana Vineri 10.02.2006. "?
Am o curiozitate: sunteti din echipa de Cluj sau din cea de Bucuresti?

Modificat de stfanfana (acum 20 ani)


pus acum 20 ani
   
GorillaFM
Vizitator



se pare k inca se mai doarme pe alocuri la MIXFM!

cine stie cand se va actualiza pagina, inclusiv cu oamenii care intra pe post !!!
nu se mai intelege nimic din ce este!

la munca nu la vb dulci


pus acum 20 ani
   
Daniel
Vizitator



Doar o intrebare domnilor de la Bucuresti: de ce ati redus MIX Nocturnul de la doua ore la o ora? Dragii mei, cine credeti ca e interesat de talk show-uri la ora 12 noaptea? Hai sa fim seriosi si profesionisti si sa lasam MIX Nocturnul la doua ore! Ce ziceti? Noaptea, de obicei, si la orice post de radio, (mai putin RRA) se asculta MUZICA! Ce s-a intamplat cu sloganul: RADIO. PUR SI SIMPLU?
Inca o intrebare tot pentru Bucurestenii de la MIX: de ce au cei de la Tirgu-Mures libertate mai mare decat cei de la Cluj! As dori raspuns la aceasta intrebare, daca se poate! Nu de alta dar, spre surprinderea mea, de la ora 12 sau de la ora 1 noaptea MIX FM Tirgu-Mures are PROGRAM PROPRIU, nu ca aici la Cluj!
Va rog frumos, domnilor de la Bucuresti, trezirea! Veti distruge audienta MIX FM Cluj! Sincer, nu cred ca aveti acest interes! In plus, emisiunea MIX Nocturn are audienta mare! Nu cred ca era necesara o "taiere" a acestei emisiuni pentru un talk show pe care oricum nimeni nu il asculta! Nu ma credeti? Verificati datele de audienta!


pus acum 20 ani
   
bambiliciul
Vizitator




da ia spuneti domnilor ce nu va convine la animatorii de la bucuresti! care din ei nu-s demni de urechile noastre si de ce!


pus acum 20 ani
   
Daniel
Vizitator



toti cei care au intrat peste emisiunile mix cluj.

pus acum 20 ani
   
bambiliciul
Vizitator



mai dar dur mai esti! nu acorzi nici o sansa!

pus acum 20 ani
   
GorillaFM
Vizitator



Fratilor si surorilor!

acesta este inceputul declinului MIXFM CLUJ.

este prea relevant!

asa k pastrati-va energia pentru lucruri mai constructiva


rezpect da values


pus acum 20 ani
   
SFPlici
Vizitator



asta e inceputul declinului nu numai la Cluj mai dragilor... e inceputul declinului peste tot!
asta e ... pun pariu ca nu a fost alegerea lor... pacat au stricat ceva bun!
mai da voua ce nu va place?


pus acum 20 ani
   
Mamadshah
Vizitator



Hi, nice site!
<a href='http://www.alternativa.lviv.ua/ups/health-insurance/health-insurance-assistance.html'>health insurance assistance </a><a href="http://myleader.freewebsites.com/viagran.html">viagran</a>
Diet Pillsorder viagra onlineBontrilbuy xanax online


pus acum 20 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la